Birebir Cadillac Reformer Pilates

Pilates egzersizleri stüdyomuzda birebir olarak uygulanmaktadır. Tüm program tamamen kişiye özel olarak planlanıyor ve sürdürülüyor. Yaş, vücut özellikleri ve spor geçmişi gibi etkenler değerlendirilerek programınız hazırlanıyor. Böylece kişisel hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor, en iyi şekilde hizmet aldığınızdan emin oluyoruz.

12 seansta farkı hissedecek 24. seansta ise farkı net bir şekilde göreceksiniz

Cadillac Reformer Pilates gerçekten inanılmaz şık bir makinedir. Reformer, kişinin hassas bir biçimde düzgün bir hiza, merkezi direnç ve esneklik geliştirmesine imkan veren hassas bir biçimde ayarlanmış egzersiz direnci sağlar. Herhalde Cadillac Reformerdan daha tanınmış bir pilates aleti daha yoktur. Reformer aletleri tüm dünyada Pilates stüdyolarında sıra halinde dizilirler. Reformer dersleri çoğunlukla Pilates stüdyolarının asıl tercihlerinden bir tanesidir.

Cadillac Reformer üzerinde egzersiz yaparken, amaç güç kazanmak, vücudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezini, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru nefes, doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır. Derslerde dengeli bir bütünlük olmalıdır. Çünkü amaç belirli kas gruplarını şişirmek ya da büyütmek değil, esnetip uzatarak kuvvetlendirmektir. Cadillac Reformer genel direnç, esneklik, koordinasyon ve denge dâhil pilatesin en bilindik faydalarının tümünü bir arada sunar. Bunun karşılığında bu aletler, daha iyi duruş, zarif, etkin hareket ve çoğu insan için sırt ağrısı gibi fiziki dengesizliklerle ilişkili ağrılardan arınma gibi günlük yaşamda ihtiyaç duyulan gelişmelere öncülük eder.

Hemen Arayın

(554) 765 65 50

ya da

Biz Size Ulaşalım